HLEDÁTE UBYTOVÁNÍ V SRDCI PÁLAVY?
CHCETE OCHUTNAT NEJLEPŠÍ VÍNA?

VÍTEJTE V PAVLOVĚ, VÍTEJTE U ŠILINKOVÝCH

 

 

.

V samém srdci Pálavy leží vinařská obec Pavlov. A právě tady je naše rodinné vinařství.

V těsné blízkosti se nachází biosférická rezervace Pálava a největší vodní plocha na Moravě - Novomlýnské nádrže. Všude kolem se rozprostírají vinohrady a jen co by kamenem dohodil se tyčí zřícenina pověstmi opředeného hradu Děvičky. Však je na hrad vidět přímo z penzionu.

Dovolená nebo jen víkend u nás, to je turistika, cykloturistika a vodní sporty. To je i lahodné víno, které v Pavlově můžete ochutnat. A přímo v našich sklepích.

Dovolená v Pavlově se bude líbit hlavně těm hostům, kteří si chtějí uprostřed nádherné přírody odpočinout od ruchu měst, od uspěchaného života  a každodenních stresů.    

Máme pro Vás připraveno ubytování v penzionu  Adam. Penzion Adam má dva velké apartmány. Každý má vlastní kuchyňský kout, obytnou část, koupelnu a ložnici pro dvě osoby. Z každého apartmánu je výstup přímo na terasu, kde můžete posnídat nebo posedět u odpolední kávy. Výhled na Děvičky je odtud báječný.

Adresa: ulice Česká 162

 

Můžeme pro vás připravit degustaci našich vín v Jirkově sklepě. Pochopitelně u nás můžete vybraná vína nakoupit za velmi výhodné ceny. Náš rodinný podnik si zakládá na nadstandardním přístupu k Vám, klientům. Snažíme se maximálně vyhovět Vašim potřebám a přáním. Tak hezký pobyt u nás.

Adresa: ulice Česká 210